czwartek, 21 lutego 2013

Blog tylko dla dorosłych?

Matka weszła dziś sobie w statystyki swojego bloga. Niech mi tylko ktoś powie, że prowadzi bloga i nigdy tego nie robi! He? Wiedziałam.
Matka sobie surfuje po tych statystykach, bo przecież miło jest wiedzieć, że ktoś czyta to co się napisało - motywuje to do dalszego pisania, a bez wciąż podsycanej motywacji Matka bardzo łatwo się wypala i zaniedbuje to co zaczęła. Aż tu nagle, na dole jednej z zakładek, co widzi? W wykazie "wyszukiwane słowa kluczowe" wali ją po oczach tekst: matka ma ochotę na swojego syna.
O Matko Boska Częstochowska! - myśli mniej więcej i po szybkim ochłonięciu pisze o tym na fejsie Kuzynce. Kuzynka rozbawiona zaraz odpisuje, że sprawdziła i nie pozostawia złudzeń: "Haha, jak wpisałam ten tekst to Twój blog wyskakuje jako pierwszy".
O rzesz w mordę! - myśli tym razem.
Matka wzięła się w sobie i postanowiła to sprawdzić osobiście. Rzeczony tekst wpisała w wyszukiwarkę. Wciskając enter już w myślach widziała jak teraz wszyscy pracownicy Google'a mają ją za zboczeńca i zwyrodnialca skoro takich rzeczy szuka. Ale nic! zęby zacisnęła i patrzy. Rzeczywiście, Matka Wyluzuj! na pierwszym miejscu. Tuż za nią nagłówki: "toksyczna matka", "podgląda mnie syn", "mamuśka ma ochotę na syna znajomego", "jeśli mój syn jest gejem"...
Dalej Matka nie czytała, bała się przewinąć stronę. Zdruzgotana  po prostu odeszła od komputera.

5 komentarzy:

 1. To co ludzie wpisują w wyszukiwarce to jakaś paranoja, pamiętam jak kiedyś widziałam na blogu kosmetycznym(!) dziewczyna też wymieniła takie kwiatki i było tam np. "gołe grube baby" a zaraz "ładna dziewczyna 13 lat" :) Dodam że dziewczyna koło 25, z dzieckiem, zdjęcia na blogu pokazywały samą jej twarz i ani słowa o grubych babach :D

  Tak, że nie przejmuj się i pisz dalej bo świetnie się Ciebie czyta! Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. w pierwszym momencie się uśmiałam... ale po chwili dopadła mnie konsternacja - wolę nie sprawdzać, na jakie hasła wyskakuje mój blog ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyluzuj Matka :) Ja u siebie w słowach kluczowych znalazłam "zwierzaki i panie" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam sprawdzać hasła, po których ktoś do nas zawitał: królują: ciężarne w rajtuzach, seks w rio, gdzie rzygać na promie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Okazało się, że tym postem zapewniłam sobie regularne odwiedziny z najróżniejszych stron porno, a słowa kluczowe z google wciąż nie przestają mnie zaskakiwać :)

  OdpowiedzUsuń