poniedziałek, 30 września 2013

Danse macabre

Od czasu wesela Pierworodny stał się bardzo taneczny. Jak tylko spodoba mu się jakaś piosenka, a wybredny nie jest, zaraz zaczyna kiwać się z nóżki na nóżkę, rytmicznie gibać i kręcić piruety. W przeciwieństwie do mamy, jest też uzdolniony technicznie i w związku z tym z coraz większą wprawą obsługuje m.in. pilota od telewizora.
I tak, razu pewnego, Matka czymś zajęta słyszy, że Syn przełącza kanały. Zatrzymał się na jakimś programie, zasłuchał w nieznaną Matce piosenkę, zapatrzył w ekran i zaczął tańczyć. Matka, widząc jedynie Syna, nie telewizor, postanowiła podejść bliżej i sprawdzić, co go tak zainteresowało - zapewne jakiś teledysk.
Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że takim zapatrzeniem cieszył się program miejskiej telewizji kablowej, na którym wyświetlane są przede wszystkim drobne ogłoszenia a w tle leci jakiś kanał radiowy. A tym, co tak spodobało się dziecku był blok z reklamami wszystkich znajdujących się w mieście zakładów pogrzebowych i kamieniarskich.

4 komentarze:

 1. Pilot to hit a tancowal do lata z radiem...lato sie juz skonczylo i nie ma przy czym tanczyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Pierworodny roztańczył się dopiero, gdy lato się skończyło. Wcześniej podrygiwał raczej z rzadka. W dodatku Ojciec stworzył dla dziecka wyjątkowy teledysk - hit hitów, który codziennie bawi, a także uspokaja w trudnych chwilach. Nagrał na komórce filmik jak Pierworodny tańczy do swojego ukochanego "Ona tańczy dla mnie" - teraz jest szał ciał - tyle dobra w jednym - ulubiona piosenka, tańcząca dzidzia i jeszcze telefon w łapce ;-) Dziecko przeżywa nirwanę.

   Usuń
 2. Zakrztuszę się, jeszcze chwila, a stracisz czytelniczkę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymaj się, oddychaj głęboko! Nie chcę Cię tracić, za bardzo lubię Twoje komentarze :)

   Usuń